sobota 15. srpna 2015

"Tulačka"

Dnešní povídání málem ani nebylo. Objednala jsem pro Nelu sestřičku, vždyť víte, že mi z panenek Blythe chyběla Middie. Od prodejce ji moje známá měla za tři dny, ani z celníky nebyl problém. V podnělí mi ji poslala jako balík do ruky a ten by měla pošta dodat hned druhý den, maximálně den následující. Vždyť znáte její slogan: Dnes podáte, zítra dodáme. Nedodali a tak jsme obě začaly pátrat, ale po balíčku se slehla zem. Ve čtvrtek podala reklamaci a pošta se probrala a balíček mi v pátek dodala, sice jsem doma nebyla, tak jsem si odpoledne doběhla na poštu. Ve sledování zásilek jsem zjistila, že zádrhel nastal asi v Jihlavě a depo, kde balíčky připravují k dodání, není od nás moc daleko. Hlavně, že se neztratila.Usmívající se

Tak jí zatím říkám Tulačka. Hned vám ji představím, ale vezmeme to popořadě.


Když jsem balíček donesla domů, tak hned přiběhla Nela, která sestičku netrpělivě očekávala a také se bála, že se ztratila.


To je ona? Zatím to vypadá jako housenka.


Holky se seznamují. Tulačka je proti Nelince drobná, měří jen 21 cm. Má jen jednu barvu očí, ona má modré a vzadu na hlavičce má kolečko, kterým se pohybuje očima ze strany na stranu.


Nelinka jí tady říká, jak je ráda, že je konečně doma a nic se jí nestalo.Usmívající se Půjčila jsem jí na focení šaty Suve, má je jako halenku.


Zato jí ladí k očím.Mrkající Je to kouzelný prcek.


Večer u televize jsem jí upletla nové šatečky, aby neběhala ve vypůjčených. Jsem moc zvědavá, co na Tulačku budete říkat.Usmívající se