pátek 18. února 2022

Odpoledne s Paolkou

Minulá neděle se vydařila, byl opět slunečný den. Plánovala jsem malý výlet, chtěla jsem nafotit jednu panenku v přírodě, ale manžela bolela noha a z výletu sešlo. Zároveň jsem potřebovala nakoupit, tak jsem vzala panenku a šla jsem alespoň na procházku. 

Kominíci teď jezdí auty.

Panenka od firmy Paola Reina Carla. Parádní svetřík a čepici mi pro ni upletla Naďa, která je také sběratelkou panenek. Vyplétané vzory neumím, tak jsem ji poprosila o svetřík. Naďa vyrábí i nábytek pro panenky, už tu na blogu bylo křeslo, které mi vyrobila. Nemám obavy nábytek od ní půjčit vnučce na hraní, protože je nejen pěkný, ale i bytelný. 

Měla jsem půjčený manželův kompakt, protože ten můj je rozbitý. Některé fotky jsou špatně zaostřené. Navíc jsem věděla, že se brzy vybije, protože už má slabou baterii. Nestárneme jen my, ale i technika.

Po cestě mě napadlo, že bych se mohla zajít podívat do prodejny Elektro-World na malé fotoaparáty.  Mladý prodavač mi ochotně poradil, vybrala jsem si. Snad budu s novým foťáčkem spokojena. Na procházky po městě raději nosím malý kompakt. A udělala jsem dobře. Když jsem došla k památníku 17.listopadu, tak se mi manželův foťák vybil a musela jsem fotit telefonem. 
Zpátky jsem to vzala po druhé straně než běžně chodím. Sice svítilo slunce, ale foukal ledový vítr, byla jsem ráda, že mám čelenku. 


Ve stínu se držela námraza i odpoledne. 

Moje oblíbené kolečko jsem zakončila na Lidlu a pak už jsem šla domů.