úterý 4. května 2021

DiscGolfPark Humpolec

V úterý odpoledne jsme jeli na výlet do Humpolce. Manžel v rádiu zaslechl informace o DiscGolfParku, který je od roku 2019 u židovského hřbitova v Humpolci a bylo rozhodnuto o cíli našeho výletu.


Židovský hřbitov.

Na tabuli jsou informace o hřišti i o tom jak hrát a na kolik hodů by měl hráč zvládnout vzdálenost k dalšímu stanovišti. Házecí talíř jsme sebou neměli a tak jsme si ani nemohli vyzkoušet jestli se to dá zvládnout. 

Hází se do takových košů.

Na výletě nemohla chybět panenka, tentokrát s námi jela Hanna od Ruby Red Fashion Friends. Bude mít samostatný článek. 

Šli jsme se projít po cestičkách lesoparku. K Orlíku se mi nechtělo. Nedávno jsem viděla na FB, jak je les kolem hradu vykácený a působilo to mně dost depresivně. 


Tolik petrklíčů jako tady jsem ve volné přírodě už dlouho neviděla.
 

Jedno ze zastavení naučné stezky Březina. Tu jsme si poprvé prošli z náměstí v Humpolci v lednu roku 2005. Tenkrát počasí odpovídalo spíše podzimu než zimě. 


Malá skála láka k lezení. Další stanoviště. 


Tam někde v dálce je žlutý koš a hráč se musí strefit při házení mezi stromy. Našla jsem další malovaný kamínek, tentokrát jsem ho nechala na místě. 
Koho vám to připomíná? Mně žabáka. 
Rybník Dvorák. 
Po cestě domů jsme ještě na chvíli zastavili u domu, který stojí u silnice. Jezdíme kolem roky a já si ho vždycky přála vyfotit. Z jedoucího auta to jde špatně a tak tentokrát muž zastavil. Sluníčko focení moc nepřálo. Myslím, že to bývala hájovna. 

Snažila jsem se kdysi najít nějaké informace, ale zatím se mi to nepovedlo. 
Snad vás náš výlet do Humpolce zaujme.