sobota 5. září 2020

Stella

Už dlouho nebyl na blogu článek o panenkách. Dnes bych vám chtěla představit novou panenku, o kterou se rozrostla tento týden moje sbírka. Jmenuje se Stella  a je to panenka Ruby Red Fashion Friends. Panenka je vyrobena z vinylu, měří 36 cm. Má klouby nejen v ramenou a v kyčlích, ale i v loktech a kolenou. Kolekci panenek Ruby Red Fashion Friends navrhla designérka Dianna Effner. Je paruková, vlásky jsou lepené, má vsazené oči. Líbí se mi celá kolekce těchto panenek a bylo to dilema, kterou si mám objednat. Nakonec to vyhrála Stella a to i díky mé oblíbené barvě vlasů. Při otevírání krabice vznikl malý příběh. 


Holky byly zvědavé co je v té velké krabici. "Mami, honem nás vyfoť, abychom se mohly podívat co je v krabici." "Jé, kdo to je? To je naše nová sestřička? Bude tu s námi bydlet?" To vám bylo otázek. 


"Děvčata, to je Stella a je to vaše nová kamarádka."


Chvíli mi trvalo než se mi podařilo Stellu vysvobodit z krabice. Byla pevně přikurtovaná. 


Moc jsem se na ni těšila. Několik sběratelek už panenky z této řady má a jsou jimi nadšené. I mně se moc líbí, má milou tvářičku. 


Docela do party větších panenek zapadne. 
Zrzky jsou moje srdeční záležitost. Nalevo je panenka D´Nenes, uprostřed panenka od Petitcollin a napravo Ruby Red Fashion Friends. 


O čem si asi povídají?