pondělí 20. září 2021

Bella

Jak už jsem v minulém článku psala, byla s námi na procházce v Lesnově panenka. Tentokrát to byla Bella, jedna z panenek Ruby Red Fashion Friends. Tyto panenky mají půvabné obličeje a působí velice pozitivně.  


Tady Bella stála přesně tu chvíli než jsem zaostřila a zmáčkla spoušť a pak se poroučela k zemi . Naštěstí jsem ji včas zachytila. 
Tuhle fotku musím dát znovu, moc se mi líbí. Jsem vděčná manželovi, že mu můj koníček nevadí i když někdy brblá. A nevadí mu, že panenky nosí, je to jejich ochránce a také mi je pomáhá aranžovat na focení. Někdy má lepší nápady než já. 


Tady zrovna brblal, že musím všechno fotit. Ale postavit panenku tak, aby neupadla, není jednoduché. 
No, není krásná? Tyto panenky navrhla Dianna Effner, která bohužel v minulém roce zemřela. 

Zvoneček sice zrezivěl, ale zvoní. Na Šacberk se podíváme někdy jindy. Byl se tu vyvětrat i tenhle krásný pejsek. Ovšem nezastavil a tak je trochu rozmazaný. Myslím, že je to bígl. 

Snad vám i příspěvek s panenkou přijde vhod. 

24 komentářů:

 1. Ona je jak živá ! Jak sedí na pařezu, to nemá chybu. Má krásný obličejíček a taky má správné oblečení na procházku s vámi.
  Klidný den, Růži !
  Hanka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyhle panenky mají takové pozitivní obličeje. Jsem za ně moc ráda.
   Hani, měj se hezky.

   Vymazat
 2. Rubynky sú naozaj krásne pozitívne. Od manžela je veľmi príjemné, že tvoj koníček rešpektuje a v podstate aj podporuje :-) Krásny výlet a psíček je skvelý :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikky, jsem za Rubynky moc ráda. Navíc jsem Haničku a Bellu dostala od jedné moc hodné osubky a jsem jí za ně neskonale vděčná.

   Vymazat
 3. Růžo, ta panenka je opravdu moc krásná a fotky z lesa jsou skvělé. Ještě, že manželovi nespadla do té tůňky, určitě by se jí koupel moc nelíbila 😛👍

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Evi, děkuji. Také jsem měla obavy, aby panenka neskončila ve studánce. Ale naštěstí to dobře dopadlo.

   Vymazat
 4. Růženko, Bella je krásná panenka, má takový roztomilý kukuč. Obdivuju, jaké má hezké oblečení. A taky jsem ráda, že panenky berete sebou na výlety, aspoň se někam podívají... Lenka
  www.babilenka.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lenko, děkuji. Panenky Ruby Red jsou kloubové a dobře se fotí. Ráda je vozím na výlety, navíc mi nevadí, když je fotím mezi lidmi. Už jsem si zvykla.

   Vymazat
 5. Krásná panenka v úžasném svetříku! Moc se mi líbí fotka s manželem! To je tak milé!
  A ještě bíglík na konec :o)
  Prostě krásný příspěvek, Růženko!
  Moc tě zdravím, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, pejsek se mi moc líbil. Škoda, že na chvíli nezastavil, abych ho líp vyfotila.
   Manžel se k panenkám hezky chová, jsme takové velké děti.;-)
   Měj hezké dny.

   Vymazat
 6. Růženko, to je opravdu skvělá procházka lesem i s panenkou. Fotky máš báječné a nápady taky. Držím palce a příště zase s jinou, aby se holky nehádaly.Jiřina z N.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jiřinko, moc děkuji. Ráda panenky fotím a někdy něco napadne i manžela. Snažím se panenky střídat a tak vám vlastně představuji svoji sbírku.
   Měj pěkný večer.

   Vymazat
 7. Růženko moc hezká procházka i fotografie. Psala jsem Ti komentář už odpoledne, ale zmizel. tak snad tento zůstane. mějte se všichni (Ty, manžel i Tvoje milované panenky), moc krásně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaruško, moc děkuji. Komentář zůstal.
   I Ty se měj krásně.

   Vymazat
 8. Růži, nejlepší je fotka na pařezu, tam Bella vypadá jako živá. Taky mám manžela, který mé hobby (čajové přebaly) nese statečně a na zahraničních cestách se mnou prolézá supermarkety a loví nové druhy čajů...
  Hezký den

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stáňo, děkuji. Je výhodou kloubových panenek, že se dají polohovat a při focení vypadají přirozeně.
   Je prima, když partner toleruje koníček. Mně zase muž občas nějakou panenku koupí.
   Měj hezké dny.

   Vymazat
 9. Růži, nádherná panenka a moc hezké fotky. Měj pěkný den.

  OdpovědětVymazat
 10. Růženko,mě tvoje panenky moc baví,už jsem se rozhodla,že si nějakou koupím.Tahle má opravdu krásný obličej a máš ji hezky na výlet oblečenou.Myslela jsem si,že panenky jsou větší,ale když ji vidím na některé fotografii,tak je malinká.
  Krásná procházka s panenkou.
  Měj hezké podzimní dny

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jitu, moc Ti děkuji. Jsem zvědavá jakou panenku si vybereš. Panenky Ruby Red měří 36 cm, nejsou tak malinké. Největší panenkou, kterou mám, je Hanna od Götz. Ta měří 50 cm a je docela těžká. Tu fotím jen doma.
   I Tobě přeji hezké podzimní dny.

   Vymazat
 11. Panenka je opravdu zlatíčko. A má super svetřík 👍

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyto panenky se mi moc líbí. Ještě přemýšlím, že bych si koupila tu menší. Svetřík mi dal zabrat, ale nakonec jsem to zvládla.

   Vymazat

Děkuji všem za návštěvu a milé komentáře.